«Միավորող կամուրջ» սոցիալական հասարակական կազմակերպությունն ստեղծվել է 2019 թվականին և գործում է ՀՀ Արագածոտնի մարզի Օշական գյուղում։ Կազմակերպության նպատակն է ՀՀ ողջ տարածքում աջակցել 12+ տարիքի երիտասարդների կրթվածության և տեղեկացվածության մակարդակի բարձրացմանը, ստեղծել հնարավորություններ մարզաբնակ երիտասարդների համար՝ խթանելով նրանց մասնակցության աճին, իրականացնել երիտասարդների կարիքից ու հետաքրքրությունից բխող որակյալ երիտասարդական աշխատանք։
«ՁԳՏՈՒՄ ավելի լավ ապագայի. համայնքների և քաղաքացիական հասարակության դիմակայունություն Հայաստանում» (STRIVE) ծրագրի «Կազմակերպական մոդելների ինովացիա» բաղադրիչի շրջանակներում «Միավորող կամուրջը» նպատակ ունի․

"Uniting Bridge" social non-governmental organization was established in 2019 and operates in Oshakan village of Aragatsotn marz, RA. The goal of the organization is to support the education and awareness level of youth aged 12+ in the entire territory of RA, to create opportunities for young people living in the region, promote the growth of their participation, to implement quality youth work arising from the needs and interests of young people.
Within the "Organizational Model Innovation" (OMI) component of the STRIVE project, the "Uniting Bridge" aims to